L-Home maksājuma veidi

Maksājumi

 

Mūsu veikalā Jūs varēsiet veikt pirkumus gan kā reģistrēts lietotājs, gan arī bez reģistrācijas, šādā gadījumā noformējot savu pasūtījumu Jums nāksies iesniegt savu elektroniskā pasta adresi, lai mēs varētu Jums izsūtīt rēķinu apmaksas veikšanai.

Mēs pieņemam vairākus maksājumu veidus:

  • Galvenā apmaksas metode Baltijas valstu teritorijā – Bankas pārskaitījums, Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan arī kā juridiska persona. Tiklīdz Jūs esat apstiprinājuši savu pasūtījumu, uz Jūsu elektronisko pastu tiks nosūtīts rēķins apmaksai (invoiss), ar kā palīdzību Jūs varēsiet apmaksāt savu pasūtījumu. 
  • Paypal – šobrīd visērtākais un drošākais apmaksas veids. Gadījumā, ja Jūs esat reģistrējies Paypal tīklā, Jūs varat izmantot tikai savu elektroniskā pasta adresi, lai apmaksātu savu pirkumu. Šim nolūkam, izvēloties maksājumu pasūtījuma noformējuma laikā, Jums vienkārši ir jānoklikšķina uz Paypal pogu.

 

Šobrīd mēs neatbalstām iespēju norēķināties ar bankas karti vai skaidrā naudā iegādājoties preci noliktavā. Tostarp saņemot preci ar kurjeru nav iespējams norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Visas preču cenas ir norādītas EUR ar PVN 21%.

 

Scroll To Top

Panel Tool
Float header
Float topbar
Default Boxed Large Boxed Medium